Avtomehaničar teretni program u Italiji - ADR GROUP

Radno mesto: Avtomehaničar teretni program u Italiji
Poslodavac: ADR GROUP
Lokacija: Cela Srbija
Stručna sprema: Kvalifikovani radnik (KV) III
ECDL diploma:
Rok konkursa: 1. decembar 2020.
Datum objave: 22. novembar 2020.
Telefon: +38631454337
E-mail: info@adr-group.eu
Tekst oglasa:
Avtomehaničar za teretni program, radi se u Italiji u Trstu

Opis posla: šifra 97/2
Naš partner je veliko Italijansko transportno preduzeče koje se bavi transportom (cerade I kontejnara) po Italiji i traži avtomehaničara

Očekujemo:

	Završena stručna sprema avtomehaničar ili slično
	Italijanski jezik pasivno
	starost od 25 do 50  godina
	Vozačka dozvola C I E kategorije, Najmanje 5 godine iskustva na tom poslu. ( popravka na prikolicama, vulkanizerstvo, avto elektrika…) popravka motora rade ovlašteni servisi
	Dobro fizičko stanje
	motoričke sposobnosti i preciznost
	pozitivan stav prema poslu i klijentima
	radno vrijeme vozi se od ponedeljka do petka (vikendi  slobodni),
	Avtomahanička radionica je u Trstu u Italiji
	Papiri EU NE trebaju, jer se radi radna dozvola direktno u Italiji

Nudimo:
	ugovor o zapošljavanju na određeno vrijeme (2 puta po 6 mjeseci) a onda produži na neodređeno vreme,
	prijava u penzijsko i zdravstveno osiguranje,
	interes, da se ostaje stalno,
	godišnji odmor najmanje 20 dana
	solidna i redovna plata,  1500€ neto
	Poslodavac plača 13 i 14 plata svaka po 1300€ neto
	stan trošak radnika, poslodavac pomogne pronači stan, mogučnost u samačkom domu ili više radnika u jednom stanu.
	ljekarski trošak poslodavca

Sve troškove vize i troškove agencije plača poslodavac. Radnik nema nikakvih troškova u vezi vize. Naloga kandidata za zapošljenje je, da uredno pripremi papire.

Pošaljite CV-životopis na  email adresu info@adr-group.eu, na telefon +386 31 454 337 viber (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Radno iskustvo:
5 godina
Yomo