Fitnes instruktori (Abu Dabi) - Partners&Orka

Radno mesto: Fitnes instruktori (Abu Dabi)
Poslodavac: Partners&Orka
Lokacija: Cela Srbija
Stručna sprema: Visoka stručna sprema (VSS) VII/1
ECDL diploma:
Rok konkursa: 25. jul 2020.
Datum objave: 25. jun 2020.
Telefon: 060 33 13 666
E-mail: poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Tekst oglasa:
Fitnes treneri i instruktori sporta (Ujedinjeni Arapski Emirati)  m/ž
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje,  za svog renomiranog partnera, posrednika u zapošljavanju, koji potražuje radnike za policijsku akademiju iz Abu Dabija, radi zakup oglasnog prostora i potražnju za radnicima.
Pozicija: Fitnes treneri i instruktori sporta m/ž

Mesto rada: Abu Dabi, UAE
Broj izvršioca: 11
Opis posla:
•	Demonstracija fizičkih vežbi
•	Davanje preciznih instrukcija za izvođenje vežbi
•	Nalaženje strategije koja najbolje odgovara talentu vežbača
•	Psihička priprema i motivisanje vežbača
•	Planiranje programa treninga i ishrane
•	Merenje fizičkih sposobnosti vežbača
Uslovi neophodni za rad:
•	VSS – sport i fizičko usmerenje
•	Minimum 3 godine iskustva (fitness/gym training/field training)
•	Obavezno znanje engleskog jezika (fluent speaker)
•	Važeći pasoš matične zemlje minimum 6 meseci
•	Lekarsko uverenje koje se vadi u matičnoj zemlji
Profil kandidata:
•	Visoka disciplinovanost i fizička spremnost
•	Ambicioznost i posvećenost poslu
•	Odgovoran pristup poslu i obavezama
•	Poštovanje dogovorenih rokova
Kompanija obezbeđuje:
•	Ugovor o radu na godinu dana
•	Zaradu od 7200 AED (1960$)
•	Osmočasovno radno vreme – 6 dana u nedelji
•	Izrada viza i radnih dozvola
•	Smeštaj i avio prevoz o trošku poslodavca
•	Bezbednost i zdravlje na radu
•	Neophodna oprema za rad
•	Obuka za rad po standardima kompanije
Napomena:
Kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa biće pozvani na test kondicione sposobnosti koji će biti organizovan u Beogradu u dogovoru sa poslodavcem.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom jeziku sa slikom cele figure mogu proslediti na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Za više informacija pozovite :
+381 60 33 13 666
+381 11 26 83 486
+381 11 361 1 254
ili dođite lično na adresu Durmitorska 14, Beograd

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.
Yomo