Sobar / Sobarica - SPACE 2019 doo

Radno mesto: Sobar / Sobarica
Poslodavac: SPACE 2019 doo
Lokacija: Beograd
Stručna sprema: Srednja stručna sprema (SSS) IV
ECDL diploma:
Rok konkursa: 30. septembar 2020.
Datum objave: 28. jun 2020.
Telefon: 063/786-7021
Adresa: Dunavski Kej 40
E-mail: reservations@quantumbeograd.com
Tekst oglasa:
OBARICA/ SOBAR
3 izvršioca
Opis poslova:
- Čišćenje i održavanje apartmana u skladu sa propisanim standardima rada
Uslovi:
- Kompletno podržani timom-tima za dostavu posteljine.
- Profesionalno organizovan nadzor i profesionalni standardi u odrzavanju.
- Redovna plata sa odlicnim standardom opreme i podrska od nase strane.
- Topla porodicna atmosfera i veoma fleksibilna radna politika.

Potrebno:
- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Komunikativnost, ljubaznost
- Timski orijentisan

Pozeljno ali ne i potrebno:
B-kategorija, za slucajeve kad mobilno se resava nalog za odrzavanje apartmana.
Telefon za kontakt 063/786-7021

Poslodavac želi da zaposli osobe do određenog starosnog doba, kategorija radisprovođenja afirmativnih mera za zapošljavanje ovih kategorija zaposlenih.
Yomo