KAD SE ZALJUBI ŽENA OD 50 GODINA: Evo koju grešku najčešće pravi!

Jedna uobičajena pogreška koju starije žene često čine u ljubavnim vezama.

Postoji poznata poslovica koja kaže: “Zaljubila se i poludjela.” Ovo savršeno prikazuje trenutnu situaciju. Kada žena u pedesetima ili šezdesetima doživi ljubav, to je prihvatljivo, ali što je uzrokuje da promijeni svoju osobnost? Koji je razlog ove promjene? Zašto odjednom počinje “cvrkutati”, hihotati se i koketirati?

Neke se žene u poznim godinama odlučuju za samoću, a to nije isto što i osjećaj usamljenosti. Imaju različite težnje koje zaslužuju naše poštovanje. Za njih je samoća namjeran izbor.

Ipak, postoje brojni primjeri starijih žena koje se nakon raspada braka neočekivano ponovno nađu u ljubavi. Zanemaruju svoje godine i često gube dostojanstvo koje s tim dolazi. U tom procesu mogu pokazivati ​​djetinjastost, upuštati se u flert i zadubiti se u potragu za romantikom. Takvi nezreli postupci mogu postati neugodni, a njezino ponašanje može poprimiti duhovit karakter.

Svaka od ovih žena trebala bi shvatiti ključnu stvar: istinsku ljubavnu sreću u starijoj dobi postižu one koje zadrže svoju individualnost. Ne pokušavaju izgledati mlađe, suzdržavaju se od povišenog tona i izbjegavaju drastične promjene u svom izgledu.

Oni koji svoju dob prigrle s ljupkošću i samopoštovanjem otkrit će da se drugi prema njima odnose s istim poštovanjem.

Pojedinci ove prirode brže otkrivaju nove ljubavne veze od žena koje prolaze kroz nagle promjene i bore se u potrazi za ljubavlju. To je u skladu s vjerovanjem starih Skandinavaca da ključ sreće leži u samoprilagodbi.

Imate mogućnost poboljšati svoj izgled i organizirati svoje okruženje, ali važno je ostati vjeran onome što jeste. Imajte na umu svoj identitet, svoju dob, svoja postignuća i izazove s kojima ste se suočili—to je put do otkrivanja osobne sreće. Kad jednom postignete tu sreću, ljubav će uslijediti.

BONUS ČLANAK:

Oblog koji ublažava tegobe u tijelu: provjereno rješenje za stanja poput reume, išijasa, gihta, artritisa…

Ernst Gunther, njemačko-američki stručnjak za sirovu hranu, autor je knjige “Život bez bolesti”, knjige pune prirodnih recepata za liječenje artritisa, gihta, išijasa, reumatizma i drugih upalnih problema koji pogađaju zglobove i kosti, uključujući prste , bokovima, petama i koljenima.

Ovaj članak pokriva lijekove koji se sastoje od masti koja se nanosi izravno na područje koje osjeća najveću bol.

Za izradu ovih buritosa potrebni su vam samo krumpir, crveni luk i sjemenke lana.

Pripremiti:

Dodajte žlicu lanenih sjemenki u 2 decilitra vode i zakuhajte smjesu, ostavite da kuha otprilike 10 minuta dok sjemenke ne poprime škrobnu konzistenciju. (nastavak u nastavku)

Počnite tako da operete i naribate nekoliko krumpira, a da im ljuska ostane netaknuta, a istovremeno naribate jedan crveni luk srednje veličine. Kad se voda s lanenim sjemenkama ohladi, dodajte naribani krumpir i luk, dobro izmiješajući sastojke. Na kraju ocijedite sav višak tekućine i bacite ga.

Primjena:

Ako osjetite nelagodu u prstima na rukama, nogama ili petama, smjesu stavite u stare rukavice ili čarape, obucite ih na ruke ili noge i pokrijte plastičnom vrećicom kako biste spriječili curenje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *